İstanbul Vein Center

Hakkımızda

hakkımızda
vein center - misyon
hakkımızda - vizyon

Vizyonumuz: Hasta memnuniyeti ve mükemmel sonuçlara kendisini adamak

Misyonumuz: Global bir klinik olarak son teknoloji kullanarak; bütünlük, karşılıklı saygı ve güven ortamında kapsamlı varis tedavisi sağlayarak hastalarımıza devamlılığı olan güvenilir hizmet sağlamak.

Vücudunuzdaki toplardamarlar, vücudunuzun çeşitli yerlerinden kanı kalbinize geri götürerek dolaşımda önemli bir rol oynar. Yaşımız ilerledikçe damarlarda sorunlar gelişebilir ve çeşitli komplikasyonlara neden olabilir. Varisli damarlar kadınlarda erkeklerden daha yaygındır ve kalıtımla ilişkilidir. İlerlemesi önemli bir damar hastalığınız olduğu anlamına gelebilir. Belirtileri ihmal etmemek, varise davetiye çıkaran hatalardan uzak kalmak ve önerilere uymak hem risklerden korur hem de yaşam kalitenizi artırır.

Erken belirtiler küçük görünebilir. Bununla birlikte, tedavi edilmezlerse daha ciddi ve hatta yaşamı tehdit edici hale gelebilirler. Bu nedenle semptomların farkında olmak ve bir problemin ilk belirtisinde tıbbi yardım almak önemlidir.

İstanbul varis merkezi, hasta memnuniyeti ve mükemmel sonuçlara kendisini adamıştır. Üstün bilgi birikimi ve en son teknoloji sayesinde, bozulmuş venöz dolaşımın neden olduğu ağrı, şişlik, kramp gibi şikayetleri ve aynı zamanda kötü görünen damarları ortadan kaldırarak hastaların yaşam kalitelerini arttırmaya yardımcı olur.

İstanbul Varis Merkezi

Sadece belirti ve şikayetlerinizle değil aynı zamanda damar sağlığınızla da ilgilenir. Ekibimiz sizi sadece süreç hakkında bilgilendirmekle kalmayacak, aynı zamanda işlem sonrası dönem ve yaşam tarzı hakkında bilmeniz gerekenler ve sorunların tekrarlamasını nasıl önleyeceğiniz konusunda sizi bilgilendirecektir.

Venöz yetersizlik ve varis tedavisi baştan sona dikkat ve özen gerektiren bir süreçtir. Standart bir tedavi şekli olmayıp kişiye özel bir tedavi planı gerektirir.  Bu nedenle, merkezimize başvuran danışanlarımızın öncelikle şikayetleri dinlenir, muayenesi yapılır ve doppler ultrasonografisi çekilerek damar yapısının bir haritası çıkartılır. Elde edilen sonuçlara göre kişiye özel bir tedavi planı oluşturulur. Bazı danışanlar için tek bir tedavi prosedürü gerekirken bazıları için birden fazla prosedüre gerek duyulabilir.

Herhangi bir tıbbi tedavide, deneyim ve odaklanma başarı için çok önemlidir. Yirmi yılı aşkın tecrübemiz doğrultusunda; varis hastalarımızı açık ameliyat gerektirmeden minimal invaziv yöntemlerle etkili bir şekilde tedavi edebilmekteyiz.

Unutmayınız ki bu hastalık aynı zamanda psikososyal sorunlara da yol açmaktadır.  Uzun süreli, tatmin edici sonuçlar elde etmek için size en iyi kaynakları ve bakımı sunan kendini işine adamış bir ekip tarafından karşılanacaksınız.

Siz de varisli ve kılcal damarlarınızdan kurtularak kaliteli bir yaşama adım atın.

istanbul vein center