Hastalıklar

Tüm bu hizmetler, hastalarımızın sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmalarını sağlamak için verilmektedir.

damar hastalığı -1
Toplardamar Hastalığı

Bacaklarınızda ağrı, şişme, huzursuzluk veya kramplarınız var mı? Bacaklarınızda sevimsiz, kabarmış, genişlemiş damarlar mı fark ettiniz?

Yalnız değilsin; sizin gibi birçok insan varisli damarlardan muzdarip ve tedavi arıyor! Örümcek ağı şeklindeki kılcal ve varisli damarlardan muzdarip birçok insan, yaşadıkları belirti ve semptomların Kronik Venöz Yetmezlik (CVI) adı verilen altta yatan bir damar hastalığına bağlı olduğunu bile bilmeyebilir.

El Gençleştirmesi
Venöz Yetersizlik ve Varis

Tıbbi tedavideki modern ilerlemeler, varis ve örümcek ağı kılcal damarlarını daha etkili bir şekilde ortadan kaldırarak uygun venöz kan akışını yeniden sağlamayı hedefledi. Tedavi yöntemleri damarların lazer enerjisi ile içeriden yok edilmesi veya damarın fiziksel olarak çıkarılmasından, skleroterapi yöntemlerine kadar çeşitlilik göstermektedir. En iyi sonuçları elde etmek için tüm tedavi yöntemleri ayrı ayrı veya birlikte gerçekleştirilebilir. Size en uygun tıbbi tedavinin hangisi olduğu birkaç şeye bağlı olarak değişir:

Örümcek Ağı (Kılcal) Damarları - 2
Örümcek Ağı (Kılcal) Damarları

Yukarıda da belirtildiği gibi ellerdeki şişkin damarlar yaşımızı ele veren en önemli faktörlerden birisidir. Saati geri döndürmek ve daha genç bir görünüm kazanmak için bu damarları skleroterapi ile yok edilebilir. Ağrısız, basit ve güvenli bir işlemdir. Elde uygun kan akışını sürdürmek için yeterince derin damar olduğundan bu damarların skleroterapisi zararsızdır. Bazen mini flebotomi kullanılsa da, skleroterapi el damarları için açık ara tercih edilen tedavi yöntemidir.

Pelvik Ağrı (Pelvik Konjesyon Sendromu)
Pelvik Ağrı (Pelvik Konjesyon Sendromu)

Tüm kadınların üçte birinin yaşamları boyunca kronik pelvik ağrı yaşayacağı tahmin edilmektedir. Kronik pelvik ağrı, altı aydan uzun süren “menstrüel olmayan” ağrı olarak tanımlanır. Bu genellikle karmaşık tıbbi durumu tedavi etmek için multidisipliner bir ekip yaklaşımına ihtiyaç vardır. Fizik muayene, rahim ağzı kanserinden ayırt etmek için Pap smear testi ve rutin laboratuvar kan tahlilleri sonrasında, pelvik bir tümör olmadığından emin olmak için radyolojik

Teklif Al

  user-3

  email-2

  smartphone

  birthday-cake-with-candle

  calendar

  captcha